V současné době hledáme do svého kolektivu nového kolegu/kolegyni na pozici:

PROGRAMÁTOR

Pracovní náplň:

  • programování webových i desktopových aplikací a informačních systémů, jejich údržba a uživatelská podpora
  • příprava a implementace řešení dle požadavků
  • tvorba modulů, nástrojů a částí aplikací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií
  • praxe v oboru není podmínkou – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!
  • odborné znalosti: znalost C#, HTML, CSS, JavaScript, znalost SQL, XML, XSD, znalost ASP.NET (Framework 3.5, 4.0)
  • obecné dovednosti: schopnost samostatné práce, spolehlivost, komunikativnost, schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • atraktivní platové hodnocení
  • pestré firemní benefity: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, stravenky, důchodové pojištění, zvýhodněné firemní tarify, jazykové a odborné kurzy, zajímavé firemní akce

Pracoviště:

  • Olomouc
  • Pardubice
  • Brno

ANALYTIK/TESTER

  • Navrhování a projektování počítačových aplikací, databází a systémových nástrojů
  • Zajišťování integrace s existujícími systémy, řešení chybových stavů spolu s programátorem
  • Komunikace mezi klientem a týmem programátorů
  • Podpora uživatelů (odpovídání na dotazy, řešení problémů s užíváním námi dodaných IS)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, dopravní nebo IT zaměření výhodou
  • Praxe v oboru není podmínkou – vhodné pro absolventy!
  • Výborná uživatelská znalost PC
  • Všeobecný přehled v IT oboru
  • Výborné analytické a komunikační dovednosti
  • Pečlivost, logické myšlení, spolehlivost, komunikativnost, schopnost práce v týmu

Výhodou: orientace v databázích a programových jazycích, zkušenosti s IS, orientace v dopravě či logistice

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Atraktivní platové hodnocení
  • Pestré firemní benefity: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, stravenky, důchodové připojištění, zvýhodněné firemní tarify, jazykové a odborné kurzy, zajímavé firemní akce

Pracoviště:

  • Olomouc
  • Pardubice
  • Brno

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Pracovní pozice

Vložte soubor s životopisem (vyžadováno)

  Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti OLTIS Group a.s. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli mohu požádat společnost OLTIS Group a.s. o opravu, vysvětlení či smazání osobních údajů.Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (vyžadováno)